Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Новини Комітету 13:32 Пн 29.03.21 154 Переглядів Версія для друку

26 березня 2021 р. відбулось засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. На засіданні обговорили квартальний звіт, запланували роботу Комітету на наступний квартал. Зокрема, до Міжнародного дня захисту дітей (1 червня) та до Дня медичного працівника (20 червня) заплановано на базі ВША НААУ проведення марафону вебінарів. Також розроблятиметься проєкт «Загальні положення про медичні послуги: законодавство, доктрина, практика» в межах рекодифікації ЦК України, що передбачає, приміром, проведення низки науково-практичних заходів. 

Проблематика щодо вакцинації у найближчий час стане темою круглого столу Комітету, аби з’ясувати правові та біоетичні питання для оптимізації реалізації та захисту прав людини: імунітет від відповідальності, «ковідні» паспорти тощо. 

Окрім того, обговорено складні питання пов’язані з реалізацією програми медичних гарантій і виконання договорів про медичне обслуговування населення, договірну відповідальність і захист прав людини. Тому сплановано проведення круглого столу, аби виробити адвокаційну стратегію з окреслених питань. 

Традиційно до участі було залучено зовнішнього експерта. Цього засідання відбувся виступ п. Віри Кузів, заступника начальника відділу з питань гігієни праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області. Предметом дискусії було актуальне питання розслідування та встановлення професійного захворювання медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Зокрема, зміни, що запроваджені Постановою КМУ від 05.01.2021. 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування