Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ | Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Новини Комітету
18:20 Пт 03.02.23 456 Переглядів
Версія для друку

03.02.2023 відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

Для членів Комітету вже стало доброю традицією залучення на засідання зовнішніх експертів. Цього разу Андрій Гуль, начальник Львівської філії судово-психіатричних експертиз ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України», виступив з доповіддю на тему «Реалії судово-психіатричної експертизи в умовах війни».

На порядку денному було чимало питань, зокрема, звіт регіональних представників про роботу на місцях, підготовка чергового бюлетеня Комітету, обговорення організації заходів приурочених до Європейського дня захисту прав пацієнтів. Також члени Ради Комітету обговорили прийдешній захід - науково-практичну конференцію на тему «Медичне право України: сучасні досягнення та перспективи розвитку», присвячену 10-річчю з дня створення першої в Україні кафедри медичного права, що організовується кафедрою медичного права ЛНМУ ім. Д. Галицького та Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл