Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - 5 серпня 2018 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ святкує свою першу річницю!

5 серпня 2018 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ святкує свою першу річницю!

Новини Комітету 18:09 Пт 03.08.18 85 Переглядів Версія для друку

Сердечно вітаю членів Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики з першою річницею Комітету! Щиро бажаю, аби наша дружня родина адвокатів з медичного права продовжувала своє натхненне, цікаве, яскраве крокування правовими просторами, збагачуючи національну та міжнародну скарбниці медичного права та майстерно захищаючи права людини у сфері охорони здоров’я! Безмежно дякую за Вашу подвижницьку працю, пасіонарність і любов до медичного права!

Від себе особисто і своїх колег – членів Комітету – висловлюю слова щирої подяки Лідії Павлівні Ізовітовій, керівництву НААУ, членам РАУ за створення Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики!

Сердечна вдячність друзям, колегам і партнерам Комітету за приємну можливість спільно розвивати медичне право в Україні та сприяти захисту прав людини!

 

З глибокою повагою і вдячністю за співпрацю,

голова Комітету                                                                                                                              Ірина Сенюта

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування