Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету

Засідання Комітету

Новини Комітету
9:25 Пн 25.10.21 111 Переглядів
Версія для друку

22.10.2021 відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

На порядку денному було чимало питань: від організації роботи Комітету в нових регламентних умовах до підготовки відзначення Міжнародного дня прав людини (10 грудня) і проведення круглого столу з метою обговорення актуальних питань забезпечення прав людини в сфері охорони здоров’я. Окрім того, заплановано проведення низки заходів по регіонах із залученням членів Ради Комітету та Регіональних представників Комітету, аби вкотре загострити увагу на правах людини, особливо з урахуванням умов COVID-19.

Традиційно до участі в засіданні було запрошено зовнішнього експерта. Цього разу – Оксану Миронець, к. юрид. н., доцента кафедри конституційного та адміністративного права, докторанта юридичного факультету Національного авіаційного університету, яка виступила з презентацією на тему «Інформаційна безпека в умовах нового світового порядку». 

Тематика викликала особливий інтерес і дискусії, а також викристалізувала новий напрям для наукового пошуку в сфері медичного права, приміром, правовий статус кіборгів, кібермедицина крізь призму права.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл