Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Свято медичного права України – презентація підручника «Медичне право»

Свято медичного права України – презентація підручника «Медичне право»

Новини Комітету 14:09 Ср 08.09.21 51 Переглядів Версія для друку

18 вересня 2021 р. у межах 28 Львівського міжнародного Форуму видавців 2021 (Book Forum) відбудеться презентація підручника «Медичне право», приурочена до Дня безпеки пацієнтів, що відзначається в Україні 17 вересня щорічно згідно з Указом Президента № 648/2019.

 

Підручник «Медичне право» підготовлений в межах реалізації проєкту «Забезпечення реалізації прав людини четвертого покоління у системі охорони здоров’я» 23 авторами з різних куточків України, зі спектральними науковими поглядами, які спільно створили єдину правову матерію національного медичного права.

 

Захід відбудеться у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, модераторами будуть директор бібліотеки Марта Надрага, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірина Сенюта. Локація обрана невипадково, адже в Університеті працює перша в Україні кафедра медичного права.

У межах зустрічі відбудеться експертна дискусія на тему «Ефективна комунікація «лікар-пацієнт» як запорука запобігання юридичних конфліктів», метою якої є обговорення ціннісноорієнтованості правової медицини, запобігання трансформації етичних конфліктів у юридичні, пошук шляхів «безболісного» розв’язання спорів для збереження особистого бренду лікаря та безпеки пацієнтів. 

До участі в заході запрошуються усіх, хто цікавиться тематикою медичного і фармацевтичного права, прав людини і правової медицини.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccFg8f1lN3J-y6QVc6_hE1AS1X5BcsMXQZ33GBhMpKhzr1ow/viewform?usp=sf_link

В умовах пандемії кількість учасників, на жаль, обмежена. Презентація відбуватиметься з дотриманням правил епідемічної безпеки.

Організатор заходу — Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування