Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - З Днем Незалежності!

З Днем Незалежності!

Новини Комітету 14:51 Пн 23.08.21 106 Переглядів Версія для друку


Вельмишановні колеги!

Сердечно вітаю Вас і Ваші родини з Днем Незалежності України!

З0 річниця відновлення Незалежності України знакова дата для кожного Українця, який серцем любить свою Домівку, який плекає свою державу - родину, а отже, створює Собор за назвою Україна, який ввібрав давні традиції свободи та незламності!
Нехай Уродини Нашої Держави сповнять кожного вірою і надією на щасливе сьогодення та яскраве майбутнє, наповнене гідністю, соборністю та єдністю, нехай тканина історії вчить нас бути ціннісноорієнтованими та нескореними перед життєвими тернами, нехай мирне небо, добробут і спектральний розквіт України слугують оберегом для кожного Українця, нехай Господь обдарує своєю милістю і щедрими дарами нашу Неньку та кожну її Дитину!

Боже Великий, Єдиний нам Україну храни!

З повагою, голова Комітету
медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ                                                               Ірина Сенюта
 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування