Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Новини Комітету 11:32 Вт 06.07.21 267 Переглядів Версія для друку

02 липня 2021 р. відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України в онлайн режимі.

Традиційно на порядку денному були питання, пов’язані зі звітом Комітету за звітний період, з яким можна ознайомитись на підсайті Комітету за покликанням: https://medcom.unba.org.ua/assets/uploads/Lviv/%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%20%D0%86%D0%86%20%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.pdf, заплановано роботу на наступний квартал (від заходів до методичних напрацювань), обговорено участь членів Комітету в заходах до Дня безпеки пацієнтів (17 вересня 2021 р.).

Усталено до роботи Комітету долучаються зовнішні експерти, аби обговорювати нові цікаві й актуальні теми, з-поміж яких, звісно, питання розвитку особистого бренду. Цього разу було залучено Антоніну Бондаренко, експерта з побудови особистих і бізнес стратегій, засновника консалтингового агентства «LeaderLAB», яка виступила з доповіддю на тему «Особистий бренд. Прості кроки сьогодні, що формують ваше завтра». Отож, колеги мали можливість отримати нову інформацію щодо побудови власного бренду, позиціонування і особистісного розвитку.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування