Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження»

Круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження»

Новини Комітету 13:46 Ср 30.06.21 90 Переглядів Версія для друку

25 червня 2021 р. в онлайн форматі відбувся круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження», приурочений до 25-річчя з Дня прийняття Конституції України. Захід був організований Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ спільно з кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Метою круглого столу було обговорення особливостей здійснення конституційного права на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування, викликів для Основного Закону Держави в умовах COVID-19, обмежень прав людини і конституційні гарантії.

До круглого столу долучились науковці і практики, фахівці різних галузей права, аби спектрально обговорити особливості здійснення прав людини, охорону здоров’я і Конституцію України. Обраний фокус невипадковий, адже Україна очікую два рішення від Конституційного Суду України, які стосуються медичної реформи та прав людини у сфері охорони здоров’я.

Модератором заходу виступила Ірина Сенюта, голова Комітету, завідувач кафедри медичного права.

З відеозаписом круглого столу можна ознайомитись за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=gXReACocXBY

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування