Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Круглий стіл «Доступ до вакцинації як складова права на охорону здоров'я»

Круглий стіл «Доступ до вакцинації як складова права на охорону здоров'я»

Анонси Комітету 16:52 Пн 24.05.21 243 Переглядів Версія для друку

4 червня 2021 року о 15.00 год., в онлайн форматі на платформі ZOOM, відбудеться круглий стіл на тему «Доступ до вакцинації як складова права на охорону здоров'я». 

Мета: обговорення проблемних питань доступу до вакцин в умовах пандемії, а також вироблення рекомендацій для органів влади, представників професійних спільнот (медичних працівників, правників, освітян) та громадян щодо реалізації права на вакцинацію та забезпечення прав  у разі настання побічних ефектів від вакцинації.

Організатор: Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

Цільова аудиторія: народні депутати профільного комітету Верховної Ради України, МОЗ України, ЦГЗ МОЗ України, ДП «Медичні закупівлі», адвокати, судді, організатори охорони здоров'я, медичні працівники, працівники освіти.

Реєстрація: для реєстрації на захід необхідно заповнити форму за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfC62d5YmSJRJ5v1ijMHHFqOuHcM95R4vXCEffowmS9_PXlnQ/viewform?usp=sf_link

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування