Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Ірину Сенюту обрано до складу Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона

Ірину Сенюту обрано до складу Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона

Новини Комітету 17:38 Пн 29.03.21 182 Переглядів Версія для друку

Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірину Сенюту обрано до складу Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона. Честь медичної професії., до складу якої входять видатні фахівці медичної спільноти із бездоганною репутацією та авторитетні представники духовенства. Відзнака за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

З-поміж основних засад діяльності, ПЕК проводить розгляд скарг на предмет порушення проведення конкурсного відбору, зокрема скарг на роботу Регіональних рад та Національно-експертної комісії.

Детальна інформація за покликанням:

https://orden-panteleimon.com.ua/ua/selection/honourcouncil

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1160436107741656&id=310265669425375

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування