Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Новини Комітету 17:40 Сб 26.09.20 434 Переглядів Версія для друку

25 вересня 2020 відбулось засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, на якому затверджено квартальний звіт і план роботи Комітету на наступний період, заслухано презентації керівників секцій, яких на сьогодні в Комітеті є п’ять: медичного права (керівник Р. Майданик); фармацевтичного права (керівник В. Буглак); репродуктивного права (керівник С. Антонов), правових основ біоетики (керівник Т. Водоп’ян) та права громадського здоров’я (керівник З. Чуприна).

Традиційно, з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом, на засідання запрошено зовнішнього експерта. Цього разу експертом був Володимир Гуцал, завідувач відділення судово-психіатричної експертизи КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» з цікавою доповіддю на тему «Комплексні судові експертизи за участі експертів психіатрів і психологів». Актуальна тематика та чимало наболілих питань з практики були предметом обговорення, а ще безліч схвальних відгуків і слова вдячності за змістовний виступ експерта.

На порядку денному роботи Комітету, зокрема, спектр заходів до Міжнародного дня прав людини (10 грудня), просвітницькі заходи та інформаційні матеріали на базі Вища школа адвокатури та співпраця з правовими клубами PRAVOKATOR. Звичайно, як і кожного року, від Комітету будуть методичні рекомендації на цікаву тему.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування