Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету в режимі онлайн

Засідання Комітету в режимі онлайн

Новини Комітету 0:49 Нд 21.06.20 16 Переглядів Версія для друку
19 червня 2020 відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України в онлайн режимі.
Традиційно на порядку денному були питання, пов’язані зі звітом Комітету за звітний період, з яким можна ознайомитись на підсайті Комітету, заплановано роботу на наступний квартал (від заходів до методичних напрацювань), обговорено участь Комітету у Форумі репродуктивного права (26-27.06.2020).
Усталено до роботи Комітету долучаються зовнішні експерти, аби обговорювати нові цікаві та актуальні питання. 19 червня до участі було залучено Наталію Квіт, к.ю.н, доцента кафедри цивільного права та процесу Львівського національного університету імені Івана Франка, яка виступила з доповіддю на тему "Біобанк як об’єкт цивільно-правових відносин".
 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування