Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Новини Комітету 13:17 Сб 05.10.19 100 Переглядів Версія для друку

4 жовтня 2019 р. у м. Києві в Національній асоціації адвокатів України відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

На засіданні презентовано звіт про роботу Комітету за ІІІ квартал 2019 року, сформовано план роботи на наступний період, з-поміж якої співпраця з Вищою школою адвокатури НААУ та правовими клубами PRAVOCATOR у регіонах, проведення заходів з медичного права для різних цільових аудиторій, у т.ч. Всеукраїнського тиждень прав людини, а також визначено напрями співпраці з Всесвітньою та Європейською асоціаціями медичного права.

У межах засідання членами Комітету презентовано їхні активності у царині медичного права в регіонах, окреслено подальші напрями роботи.

Комітетом заплановано провести міжнародний круглий стіл, присвячений 30-річчю з дня прийняття Конвенції ОО про права дитини (20.11.1989 р.).

З детальною інформацією про захід можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/events/426068431593034/

Зі звітом про роботу Комітету можна ознайомитись за посиланням: https://medcom.unba.org.ua/assets/uploads/Lviv/Zvit_Komitet_cherven_veresen_2019.pdf

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування