Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Генеральної асамблеї Європейської асоціації медичного права

Засідання Генеральної асамблеї Європейської асоціації медичного права

Новини Комітету 15:24 Пн 30.09.19 93 Переглядів Версія для друку
26 вересня 2019 р. відбулось засідання Генеральної асамблеї Європейської асоціації медичного права в межах VII конференції Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) “Інновації та охорона здоров’я: нові виклики для Європи” (25-27.09.2019 р., м. Тулуза, Франція).
На засіданні Асамблеї голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, національний представник EAHL в Україні Ірина Сенюта обрана новим членом Правління Європейської асоціації медичного права на 8 років. Вперше в історії EAHL представник України обраний до Правління EAHL!
Представництво України в Правлінні EAHL слугуватиме новим масштабам для співпраці національних інституцій, фахівців, яких цікавить тематика медичного права, з представниками різних країн, насамперед, європейських, поширенню досвіду EAHL та примноженню здобутків європейської скарбниці медичного права.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування