Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Правова трансфузіологія: науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології"

Правова трансфузіологія: науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології"

Новини Комітету 0:12 Сб 14.09.19 94 Переглядів Версія для друку
Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірина Сенюта брала участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю ‚Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології‘ (12-13 вересня 2019 р., м. Харків), присвяченій 80-річчю з дня заснування Харківської обласної станції переливання крові! І. Сенюта модерувала панель ‚Правове забезпечення трансфузіологічної допомоги в Україні‘ та виступила з доповіддю на тему ‚Донорство крові та її компонентів: пріоритетність захисту прав людини‘. На правовій панелі обговорили синергію безпеки, доступності та якості у донорстві крові, судову практику, зокрема ЄСПЛ, баланс публічного та приватного інтересів у цій царині, розвиток і перспективи державно-приватного партнерства, ліцензування.
Актуальний і цікавий захід, корисний для мультидисциплінарної аудиторії.
У конференції також брала участь член Комітету, голова Комітету медичного права Ради адвокатів Харківської області Ольга Троценко.
 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування