Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Друга річниця з дня створення Комітету медичного та фармацевтичного права і біоетики НААУ

Друга річниця з дня створення Комітету медичного та фармацевтичного права і біоетики НААУ

Новини Комітету 12:56 Пн 05.08.19 104 Переглядів Версія для друку

Шановні колеги!

Сьогодні свій день народження святкує Комітет медичного та фармацевтичного права і біоетики Національної асоціації адвокатів України, який був створений 5 серпня 2017 р.

2 роки ― це і багато, і мало водночас: багато ― адже за ці роки проведено десятки науково-практичних заходів у всіх областях України для різних цільових аудиторій, видано методичні рекомендації, написано безліч коментарів і статей, проводиться робота адвокатів зі студентством, налагоджено міжнародну співпрацю, але й мало ― два роки ― це час на становлення, до якого кожен член Комітету докладав шматочок свого серця.

Віримо, що надалі наш Комітет матиме цікавий і яскравий шлях розвитку, стане потужним практичним осередком національного медичного права, а також гідним сегментом міжнародної колиски цієї царини!

Дякую щиро кожному членові та членкині Комітету за натхненну працю, за тепло серця і за час, який дарується, аби наш Комітет став потужним флагманом медичного права і спектрально сприяв захисту прав людини!

 

Сердечно дякую Лідії Павлівні Ізовітовій та Раді адвокатів України, Національній асоціації адвокатів України, за створення Комітету та довіру до нашої роботи!

Дякую усім колегам та партнерам за цікаву та плідну співпрацю!

Успіхів, натхнення, миру і добра нам усім! Нехай наша праця буде корисною для кожної Людини!

Детально про Комітет за посиланням: https://medcom.unba.org.ua/

 

З глибокою повагою і найтеплішими побажаннями,

голова Комітету

Ірина Сенюта

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування