Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - З Днем народження Вищої школи адвокатури НААУ!

З Днем народження Вищої школи адвокатури НААУ!

Новини Комітету 13:33 Пт 17.12.21 43 Переглядів Версія для друку

Вельмишановні колеги — Савво Євгеновичу й очолюваний Вами колектив!

Від себе особисто та колективу Центру медичного права ВША НААУ та Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ сердечно вітаю Вас з Днем народження Вищої школи адвокатури НААУ!

Щиро бажаю міцного здоров’я, невичерпності джерела творчого натхнення, наснаги на підкорення нових фахових Олімпів та яскравої книги життя ВША НААУ!

Нехай Ваша невтомна праця на благо розвитку адвокатури України буде винагороджена визнанням і успіхом, допитливістю слухачів і майстерністю лекторів, нехай Ваша школа адвокатури буде домівкою спектральних знань, надійною порадницею у складних справах, дружньою підтримкою у професійних буднях, нехай дорога Школи буде барвистою і цікавою, а розвиток — невпинний, нехай перемоги і талан щедро огортають кожного, хто хоч раз звернувся у свою Школу адвокатури!

 

 

З повагою та вдячністю за співпрацю,

керівник Центру медичного права ВША НААУ

голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ

Ірина СЕНЮТА

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування