Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Голову Комітету обрано експертом проекту ОБСЄ щодо розробки закону про біобезпеку та біозахист

Голову Комітету обрано експертом проекту ОБСЄ щодо розробки закону про біобезпеку та біозахист

Новини Комітету 19:05 Чт 28.01.21 262 Переглядів Версія для друку

За результатами конкурсу Ірину Сенюту обрано юридичним радником - експертом ОБСЄ у проєкті ОБСЄ «Гармонізація існуючих українських нормативних актів щодо біологічної безпеки та біологічного захисту з міжнародними стандартами». 

У межах цього проєкту експерти працюватимуть над складним, проте дуже важливим актом – проєктом Закону про біологічну безпеку та біологічний захист. 

Проєкт закону створюватиметься у межах Стратегії забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту за принципом «єдиного здоров’я» на період до 2025 року, схваленої Розпорядженням КМУ від 27.11.2019 №1416-р.

Охорона життя і здоров’я людей і тварин, запобігання поширенню небезпечних інфекційних хвороб, своєчасна протидія інфекційним хворобам особливо в умовах пандемічного сьогодення гостро актуалізує тематику.

Закон покликаний стати належним нормативним обрамлення сфери біологічної безпеки і біологічного захисту в Україні.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування