Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Другий етап медичної реформи та програми медичних гарантій для онкохворих

Другий етап медичної реформи та програми медичних гарантій для онкохворих

Новини Комітету 14:17 Пн 22.06.20 561 Переглядів Версія для друку
15 червня 2020 у м. Одеса, за участю члена Комітету Наталії Маркочевої, відбувся прямий ефір щодо другого етапу медичної реформи та програми медичних гарантій для онкохворих.
З 1 квітня 2020 року діє безоплатна допомога для пацієнтів з онкозахворюваннями в межах програми медичних гарантій.
Що входить до безоплатної допомоги? Як її отримати та що робити в разі відмови? Усі ці та багато інших питань стали предметом обговорення під час прямого ефіру в якому також взяли участь в.о. керівника НСЗУ Оксана Мовчан та головний лікар Одеського обласного онкологічного диспансеру Олег Лук'янчук.
Переглянути відео можна за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=YuC4xMgMjKY&feature=share&fbclid=IwAR3UrXhERT-Z3387xpZAgYMSqw8-otWLvTmWBbquxXwDdBlYHQcHadt4PdM 
 
 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування