Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - VII конференція Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) “Інновації та охорона здоров’я: нові виклики для Європи” (25-27.09.2019 р., м. Тулуза, Франція)

VII конференція Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) “Інновації та охорона здоров’я: нові виклики для Європи” (25-27.09.2019 р., м. Тулуза, Франція)

Новини Комітету 15:28 Пн 30.09.19 93 Переглядів Версія для друку
VII конференція Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) “Інновації та охорона здоров’я: нові виклики для Європи” (25-27.09.2019 р., м. Тулуза, Франція)
Голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірина Сенюта та заступник голови Комітету Христина Терешко взяли участь у VII конференції Європейської асоціації медичного права.
У заході брали участь 240 учасників з 45 країн світу.
26 вересня 2019 р. в межах  конференції відбувся воркшоп Комітету з питань освіти Всесвітньої асоціації медичного права “Медичне право як освітній компонент”. Модератором заходу був професор Вугар Мамадов. керівник Комітету. Ірина Сенюта була співголовою, доповідачем на воркшопі з темою доповіді “Медичне право як освітній компонент: досвід України”. Ще одним спікером була професор Марія Деліверска (Болгарія). Участь у заході брали представники України, Азербайджану, Болгарії, Італії, Сербії, Китаю, Британії.
У межах своєї доповіді Ірина Сенюта висвітлила медичне право як складову юридичної та медичної освіти на додипломному та післядипломному рівнях. Медичне право як складова юридичної освіти висвітлено, зокрема, через досвід вивчення медичного права адвокатами, що здійснюється на базі Вищої школи адвокатури НААУ, що має спектр навчальних продуктів у цій царині (вебінари, лекції, семінари).
Також Ірина Сенюта презентувала навчальну програму Ради Європи “Основні принципи прав людини у сфері біомедицини: національний контекст”, що створюється у співпраці Ради Європи, в межах проекту HELP, та Національної асоціації адвокатів України. Голова Комітету є науковим редактором української версії та автором національного контексту цієї програми. Незабаром ця програма буде офіційно презентована в Україні й он-лайн навчання стартуватиме для адвокатів на базі ВША НААУ, а згодом для усіх, хто цікавиться медичним правом та біоетикою!
Окрім усних презентацій, українська делегація представила стендові доповіді щодо інформаційних прав при медичних експериментах (Христина Терешко), щодо свідоцького імунітету і конфіденційності та щодо правового статусу ембріона (Ірина Сенюта).
Крім того представники України брали участь у воркшопі Ради Європи, на якому представлено навчальну програму HELP “Права людини і біомедицина”.
27 вересня 2019 р. Ірина Сенюта була модератором сесії “Електронне здоров’я” та брала участь у робочій зустрічі національних представників Європейської асоціації медичного права в різних країнах як представник від України.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування