Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права

Новини Комітету 18:32 Чт 27.09.18 90 Переглядів Версія для друку
26 вересня 2018 р. відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.
На порядку денному було чимало питань, з-поміж яких планування Всеукраїнського тижня прав людини у сфері охорони здоров’я 2018, затвердження квартального звіту Комітету, планування науково-практичних заходів на наступний квартал, підготовка нових методичних рекомендацій, обговорення розвитку міжнародної співпраці.
Ірина Сенюта представила нових членів, які доєдналися до роботи Комітету, а також відзвітувала про квартальну роботу Комітету, зосередивши увагу на презентації двох методичних рекомендацій, підготовлених Комітетом, а саме щодо питань вакцинації та цивільно-правової відповідальності у сфері охорони здоров’я.
На новий квартал заплановано чимало цікавої та спектральної роботи в усіх областях України, зокрема насичений тиждень прав людини (грудень 2018 р.).

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування