Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Презентація книг з медичного права

Презентація книг з медичного права

Новини Комітету 11:52 Нд 23.09.18 53 Переглядів Версія для друку

21 вересня 2018 р. відбулась презентація двох книг ― Цивільно-правове регулювання відносин у сфері надання медичної допомоги та Джерела правового регулювання цивільних відносин у сфері надання медичної допомоги Ірини Сенюти, голови Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Захід відбувся у межах 25 Ювілейного форуму видавців (Book Forum) у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького в межах платформи «Медицина», модератором заходу була директор бібліотеки Марта Надрага.

Окрім того, відбулась експертна дискусія «Правова медицина в Україні: to be or not to be». Автор мала приємну нагоду висвітлити свою позицію на чимало складних питань, пов’язаних з медичної реформою, особливістю реалізації особистих немайнових прав у сфері охорони здоров’я, механізмами цивільно-правової відповідальності у сфері охорони здоров’я, а також новельними питання медіації та медичного арбітражу.

Дискусія проводилась навколо визначення правової конструкції, запропонованої на розсуд аудиторії: правова медицина – людиноцентрована медицина, обрамлена правовими цінностями, в якій охороняються права і свободи людини у сфері охорони здоров’я, відносини між учасниками правовідносин ґрунтуються на повазі, взаємному дотриманні прав і виконанні обов’язків, діях в найкращих інтересах пацієнта, в умовах довіри до лікаря.

Ірина Сенюта: «Безмежно дякую усім присутнім за їхні час, участь, палкі вітальні слова та тепло сердець! Дуже вірю, що мої книги стануть казковими лампами, що даруватимуть світло читачу на непростій дорозі надання медичної допомоги та стануть надійним професійним інструментом для вирішення складних питань науки і практики медичного права та цивільного права!».

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування