Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Методичні рекомендації для адвокатів

Методичні рекомендації для адвокатів

Новини Комітету 21:02 Вт 04.09.18 245 Переглядів Версія для друку

Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики Національна асоціація адвокатів України було підготовлено Методичні рекомендації для адвокатів "Цивільно-правова відповідальність у сфері надання медичної допомоги", автор - Ірина Сенюта.
Знайти рекомендації можна на підсайті Комітету в рубриці діяльність Комітету або за посиланням: http://medcom.unba.org.ua/assets/uploads/Lviv/2018_08_civ_pr_vidp_med_dopomoga(1).pdf

У методичних рекомендаціях висвітлено особливості цивільно-правової відповідальності у сфері надання методичної допомоги, розкрито алгоритм вирішення конфлікту договірної та позадоговірної відповідальності в цій царині. Наведено форми, способи захисту права на медичну допомогу та охарактеризовано ключовий засіб захисту досліджуваного права – позовну заяву. Практичні алгоритми ведення справ, пов’язаних із правовідносинами у сфері медичного обслуговування, проілюстровано національною судовою практикою та правовими позиціями Європейського суду з прав людини.
Голова Комітету, Ірина Сенюта, висловлює щиру вдячність керівництву НААУ за сприяння у виданні методичних рекомендацій.
Сподіваємось, що видання стане корисним для правореалізаційної і правозастосовної діяльності адвокатів, сферою інтересів яких є медичне право.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування