Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Тренінг «Лікар-підприємець: як розпочати власний бізнес»

Тренінг «Лікар-підприємець: як розпочати власний бізнес»

Новини Комітету 13:38 Пн 06.08.18 75 Переглядів Версія для друку

2 та 3 серпня 2018 року адвокати – члени Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Валах Вікторія Володимирівна та Маркочева Наталія Вікторівна на базі Ради адвокатів Одеської області провели навчальний тренінг «Лікар-підприємець: як розпочати власний бізнес».

На тренінгу були висвітлені та обговорені переваги та недоліки різних форм ведення медичного бізнесу (ФОП, ПП, ТОВ), умови та порядок отримання медичної ліцензії, порядок обрання найоптимальнішої системи оподаткування, нюанси укладення договору оренди медичного кабінету,  сучасні вимоги щодо матеріально-технічного оснащення медичного кабінету тощо.

У тренінгу взяли участь лікарі та адвокати. Спікерами було запрошено експертів з питань державної реєстрації, оподаткування та ліцензування медичної діяльності. Відповідний практичний досвід лекторів забезпечив належний рівень надання професійної інформації та сприйняття її слухачами.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування