Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Круглий стіл «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування»

Круглий стіл «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування»

Анонси Комітету 11:13 Вт 27.03.18 360 Переглядів Версія для друку

20 квітня 2018 р. у м. Львів Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, кафедрою медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького спільно з Українською фундацією правової допомоги за експертного сприяння Адвокатського об’єднання «МедЛекс» та за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» та Міжнародного фонду «Відродження» проводитиме круглий стіл на тему «Медичне право України: окремі питання правореалізації та правозастосування», присвячений до 5-річчя створення першої в Україні кафедри медичного права (кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького).

Відзначимо, що це перший круглий стіл із серії, які проводитимуться в Україні.

Мета заходу: обговорити новели законодавства України про охорону здоров’я, особливості нормативного забезпечення медичної реформи та окремі аспекти правореалізації та правозастосування у сфері охорони здоров’я, а також виробити рекомендації до удосконалення законодавства та правозастосовної практики.

До участі в заході запрошуються науковці, судді, адвокати, прокурори, працівники поліції, представники громадських об’єднань.

Місце проведення: м. Львів, просп. Чорновола,7 (готель «Львів»), 1 поверх, конференц-зала.

Дата та час проведення: 20.04.2018 р., 14.00 год.

Для того, аби взяти участь у заході, прошу надсилати на електронну адресу prlawlab@ukr.net заповнену заяву, що додається до 18.00 год. 30 березня 2018 р. Усім учасникам буде надіслано індивідуальне запрошення і детальну програму заходу.

Оплата проїзду та проживання здійснюється стороною, яка відряджає, або учасником самостійно.

 

Для додаткової інформації просимо звертатись:

завідувач кафедри медичного права Сенюта Ірина (0676707033);

асистент кафедри медичного права Терешко Христина (0677313035).

Будемо щиро раді бачити Вас на заході!

 

З повагою і надією на співпрацю,

оргкомітет

Перегляд файлу: Інформаційний лист

Перегляд файлу: Заява

 

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування