Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики

Засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики

Новини Комітету 17:46 Вт 30.01.18 263 Переглядів Версія для друку

30 січня 2018 р. у м. Києві відбулось чергове засідання Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, яке проходило в конференц-залі Національної академії наук України. Члени Комітету заслухали квартальний звіт Голови Комітету Ірини Сенюти про роботу Комітету за перший квартал, обговорили і затвердили план роботи на другий квартал, запланували підготовку методичних рекомендацій для адвокатів з питань медичного права.

Предметом дискусій та жвавих обговорень також були: друге спеціалізоване навчання для адвокатів, навчання з медичного права для адвокатів у Вищій школі адвокатури, робота зі студентством у царині медичного права, численні заходи просвітницького і навчального характеру, які плануються Комітетом.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування