Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Круглий стіл "Права медичних працівників на захист від протиправних посягань на їх життя та здоров’я"

Круглий стіл "Права медичних працівників на захист від протиправних посягань на їх життя та здоров’я"

Новини Комітету 9:51 Чт 25.01.18 279 Переглядів Версія для друку

Юлія Савелова, секретар Комітету медичного  і фармацевтичного права та біоетики НААУ, взяла участь у круглому столі на тему "Права медичних працівників на захист від протиправних посягань на їх життя та здоров’я", що проводився 24.01.2018 р. Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Учасники круглого столу ознайомилися зі світовим досвідом захисту медичних працівників від протиправних посягань на їх життя та здоров’я та дійшли висновку про необхідність удосконалення національного законодавства щодо забезпечення безпечних умов надання медичної допомоги як дієвого механізму правового регулювання безпеки медичних працівників під час надання медичної допомоги. Профілактика і протидія загрозам для безпеки лікаря - це фактор, який впливає також на якість і доступність надання медичної допомоги. Тому забезпечення безпеки життя та здоров’я медичних працівників під час виконання ними професійних обов’язків слід розглядати як одне з пріоритетних завдань держави.

Важлива тематика для запровадження національної концепції медичного нейтралітету.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування