Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - Круглий стіл на тему «Медіація в медичних спорах: виклики та перспективи»

Круглий стіл на тему «Медіація в медичних спорах: виклики та перспективи»

Новини Комітету 18:47 Пн 18.12.17 339 Переглядів Версія для друку
9 грудня 2017 р. членом Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Тетяною Водоп’ян у м. Рівне було проведено круглий стіл зі студентами навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування на тему «Медіація у медичних спорах: виклики та перспективи». Під час заходу було обговорено проблеми вирішення медичних спорів і перспективи медіації у цій площині. Окрім цього, було обговорено питання медичної реформи в Україні та перспективи розвитку медичного права.
Учасники круглого столу отримали сертифікати про участь у заході.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування