Комітет Медичного і Фармацевтичного Права та Біоетики - У Київському інституті інтелектуальної власності і права створено науково-практичний гурток

У Київському інституті інтелектуальної власності і права створено науково-практичний гурток

Новини Комітету 18:43 Чт 23.11.17 538 Переглядів Версія для друку
23.11.2017 року за ініціативою члена Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Марії Остап’юк організовано науково-практичний гурток у Київському інституті інтелектуальної власності і права Національного університету «Одеська юридична академія», напрямами діяльності якого, зокрема, є дослідження проблем становлення і розвитку фармацевтичного права, проблем правового регулювання господарської діяльності у фармацевтичній сфері, вдосконалення законодавства у сфері публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

Популярні новини

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування